РЕЗИДЕНТИ

Наші резиденти - представники креативного та промислового простору.

Можливо, Ви - саме той, хто нам потрібен?

Володимир та Андрій Сухорські

скульптура

Члени Національної Спілки художників України (з 1989р.) Автори таких величних монументів як пам'ятник Тарасу Шевченку та пам'ятник Юрію Змієборцю у Львові. Над пам'ятником Тарасу Шевченку для міста Львова працювали в Аргентині.

Олег Капустяк

скульптор
Член НСХУ (з 1989р.). Працює в сфері малої пластики і станкової скульптури. Улюблені матеріали: сталь, граніт, бронза.

«Скульптура - це об'єм, який можна обійняти, помацяти. Вдень вона ловить світло і дає тінь. Часом вона є ажурною, із отворами, через які проходить форма світла, також об'ємна. Велика інтрига скульптури - це форма, що її оточує, невидима, якщо скульптура добре зроблена. Невидиме працює на об'єм скульптури», - розповідає митець.

Анна Лисик

Член НСХУ (з 1995р.) Роботи майже невагомі - як з паперу, що є ознакою дуже високої майстерності. Крім того, керамістка сама їх декорує, і цей процес, трапляється, триває кілька місяців. У керамічній графіці експериментує з фактурами та формами, які асоціюються з керамікою прадавніх цивілізацій.

Є прихильницею мінімалізму, матової, неяскравої за палітрою керамічної пластики з перевагою природніх кольорів.


Ігор Ковалевич

художник-кераміст

Член Національної спілки художників України, член Міжнародної академії кераміки.

В його роботах поєднані благородність білого, вишукані елементи фактурного декору й мереживного ліплення та стримані акценти кольорових поливів.

Ігор Береза

художник-кераміст

Член Національної спілки художників України (з 1992р.) При створенні робіт надихається етнографічними зразками мистецтва, з якими поєднує фігуративну та абстрактну пластику.

«Усі роботи об'єднані спільною ідеєю, стилем. В естетичних уподобаннях за ці роки я не змінився, а от способи вираження стали більш загальними», - зазначив Ігор Береза.


Мирослава Козар

ювелір

Метою своєї діяльності вважає створення чогось унікального та водночас простого. Головні особливості прикрас - лаконічність, мінімалізм та прагнення до простоти.

З матеріалів найчастіше використовує срібло, рідше працює із латунню, мельхіором та міддю.

Людмила Богуславська

художник, кераміст

Член Національної спілки художників України (з 1992). Твори зберігаються у провідних музеях України, а також приватних колекціях України та за кордоном.

Її кераміка та живопис прості вишуканою так званою «японською» простотою, де мінімум деталей забезпечує максимум змісту.

Ігор Слободян

художнє ковальство

Засновник художньої майстерні по металу, в якій створюються інтер'єрні та екстер'єрні вироби в техніці художнє ковальство. Також займається реконструкцією дизайнерських меблів із металу.

Одним із хобі є збирання старих інструментів та металевих знарядь праці, які колись були необхідні для ковальства. Вони зберігаються у так званому «музеї» в майстерні.

Тетяна Павлишин-Святун

кераміст

Член Національної спілки художників України з 2010 року.

В її роботах частіше можна побачити вишукане керамічне мереживо, з якого складаються складні витвори мистецтва. Завдяки поєднанню різних стилів та технік, роботи автора є загальновизнаними та впізнаваними серед поціновувачів декоративно - ужиткового мистецтва

Олексій Коношенко

скульптор

Є автором численних скульптурних композицій та інсталяцій, особливо, в напрямку ленд-арт («мистецтво землі»). Працює з різними природніми матеріалами: камінь, глина, деревина, а також використовує будь-які матеріали, як ідею вторинної переробки. Часто використовує звукові інсталяції як доповнення ідей своїх проектів, щоб було не лише візуальне та тактильне, а й аудіальне сприйняття мистецтва, доступне кожному.

Михайло Левицький

коваль, реставратор

Михайло працює на фабриці вже багато років та про роботу з металом, здається, знає все.

Зараз, коли йде робота над відновленням приміщень, раніше потужної виробничої бази Художнього Фонду, Михайло допомагає в усьому, де без нього ніяк - починаючи від зварювання каркасів для будування нових стін та закінчуючи пісоченням скляних та металевих виробів, які прикрашають стіни фабрики. 

Роксолана Худоба

художниця, скляр

Засновниця бренду «Haluzka_glass» - прикраси та предмети декору зі скла. Ідея робіт - через простоту вигляду показати естетику деталей, які нас оточують.

Роботи виконані в одному із сучасних видів художньої обробки скла - ф'юзингу (накладання шматочків скла у необхідному порядку та їх подальше спікання в муфельній печі при температурі 800°). Це дозволяє зробити вітраж багатошаровим, створює відчуття глибини, об'єму візерунка на склі. А щоб всередині картини зобразити рослинки, авторка використовує різний метал.

Аліса Грейс

ілюстратор, дизайнер

Засновниця арт-студії «WONDERLAND», основний напрямок якої - розробка графічного дизайну та ілюстрації. 

Також один із видів діяльності Аліси - викладання у сфері візуального мистецтва, зокрема, заснування школи «Illustrations School» для підтримки, навчання та самореалізації молодих сучасних художників.

Тарас Олещук

коваль, реставратор

Суть його роботи - відновлення унікальних пам'ятників архітектури. Зокрема, він є постійним членом групи реставраторів, які відновлюють історично-значущі пам'ятники на Личаківському кладовищі.

Майя Котельницька

ювелір

Майя досліджує автентичні ювелірні традиції різних народів, а також найвишуканіший і видатний період в ювелірному мистецтві - модерн, в якому експериментує з поєднанням дорогоцінних металів та каміння, дерева, скла та фрагментами антикварних речей.

Ігор Мацієвський

скляр

Голова секції художнього скла, член правління Спілки художників, член Всеукраїнського виставкового декоративно-прикладного мистецтва.

Гутна техніка, в якій працює Ігор, - сукупність прийомів та способів ручного оброблення скла у гарячому стані: видування, кракле, ліплення, накладання кольорових шарів, ниток, крихти, рифлення, фляндрування тощо.

Тарас Король

скульптор

Створює монументальні, станкові, сакральні, портретні та анімалістичні скульптури із каменю, бронзи та штучних матеріалів.

На території Львівської кераміко-скульптурної фабрики можна спостерігати за повним процесом створення скульптури Тараса: від гіпсового макету до фінальних штрихів скульптури.

Ніна Кулик

художниця

Свої роботи створює у популярній зараз техніці абстрактного живопису - флюїд арт. Особливістю робіт є переважання плавних форм та кольорових плям, які досягаються використанням рідкого акрилу з додаванням сухих пігментів для глибини кольорів.

Проводить майстер-класи живопису для всіх охочих, пропонуючи це як один із видів арт-терапії, який сприяє саморозкриттю та покращенню загального емоційного настрою.

Богдан Кухарський

кераміст

Богдан Кухарський - митець сучасного покоління. Створює театральні декорації, прикраси, скульптури та арт-об'єкти. Використовує лише природні матеріали: дерево, кераміку, метал. Каже, ці матеріали поводять себе по-різному, але водночас доповнюють одне одного. Його витвори маємо можливість спостерігати не лише в самій майстерні кераміста, а й на території кераміко-скульптурної фабрики, де вони притягують погляд своєю нестандартністю та багатогранністю.

Василь Матвійчук

ювелір
Засновник бренду legendjeweler - ювелірні прикраси зі срібла з використанням натурального каменю (цитрин, хризоліт, фіаніт, аметист та ін).

У своїх виробах надає перевагу техніці мокуме ґане (яп.- дерево з металу) - декорування металу, завдяки якій створюється візерунок, подібний до текстури дерева з віковими кільцями. Робота полягає у гарячому зварюванні кількох шарів металу з їх подальшою деформацією, механічною обробкою та патинуванням. У подальшому, метал формує візерунок, який нагадує спил деревних наростів.

Віталій Кушнірук

вироби зі шкіри

Найчастіше займається виготовленням крафтових блокнотів зі шкіри, основна особливість яких - повністю ручне зшивання деталей.

Також відроджує вже забуту технологію виробництва стародруків та відтворює середньовічну каліграфію.

Ганна Друль

кераміст

Член НСХУ (1993). Найпоширеніша тема робіт - материнство, як символ безумовної любові. 

«Безумовна любов - вона кругом. Треба тільки її відчути. В сучасному суспільстві якраз є велика, просто несамовита потреба в цій безумовній любові. Я намагаюсь це передати...»

Ірина Марко

кераміст

На кераміко-скульптурну фабрику потрапила ще коли робила дипломну роботу в Академії мистецтв. Творить від оздобленого різними формами та візерунками посуду до керамічних ікон по мотивам народних образів.Роботам притаманне яскраве поєднання кольорів та фактур.

Орест Дзиндра

скульптор

Один із найвідоміших митців, які створюють свої роботи із криги, зокрема, куратор та організатор міжнародного снігового фестивалю снігової скульптури "Святосніг 2010". 

Також є членом польско-української програми по відновленню спільної культурної спадщини «Личаківський цвинтар».

«Скульптура»

На території кераміко-скульптурної фабрики маємо цех, де постійно працюють скульптора над своїми роботами. Митці зацікавлені у збережені художнього фонду фабрики та відновленні, наразі призупинених потужностей скульптурних, керамічних та скляних цехів.

За більш, ніж 30 років роботи створено близько 400 монументальних витворів. Серед яких особливо можна виділити пам'ятники Шептицькому, Грушевському, Стефанику, Бандері, Крушельницькій та ін.

Працюють з такими матеріалами: бронза, штучний бетон, гіпс та мідь.

Ілона Шевчук

дизайнер

Ілона займається текстильною галуззю re-cycling, яка є однією із напрямків збереження довкілля. Старі текстильні речі перетворюються в унікальні дизайнерські витвори мистецтва.

Одні із найпопулярніших речей, які створює дівчина - сукні з портретами видатних постатей в техніці печворк (за принципом мозаїки зшивають цілісний виріб зі шматочків тканини).

© 2018 Львівська експериментальна кераміко-скульптурна фабрика
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати